Nieuws

Plus Severijn Sponsorpunten

Plus Severijn heeft een nieuwe actie, en wij doen natuurlijk ook mee!

Van 5 september t/m 13 november ontvang je bij elke 10 euro aan boodschappen en bij geselecteerde actieproducten een sponsorpunt. Dit is een voucher met een unieke code. Deze unieke code kun je activeren en vervolgens bepaal je zelf aan welke club of vereniging je de sponsorpunt(en) schenkt. In totaal wordt er € 15.000 verdeeld over de verenigingen welke in Heeten meedoen. Natuurlijk hopen wij dat jij ook voor ons gaat sparen! Hoe meer sponsorpunten er wordt gespaard, hoe meer euro's dat oplevert voor de kas van onze club!

Spaar mee op: https://mijn.plus.nl/sponsorpunten/verzilveren?id=887 of lever je ontvangen sponsorpunten in tijdens één van de opkomsten of in de brievenbus bij ons scoutinggebouw! Bekijk hier de tussenstand.

Meer nieuws

  • Plus Severijn Sponsorpunten 06-09-2021

    Plus Severijn heeft een nieuwe actie, en wij doen natuurlijk ook mee! Van 5 september t/m 13 november ontvang je bij elke 10 euro aan boodschappen en bij geselecteerde actieproducten een sponsorpunt. Dit is een voucher met een unieke code. Deze unieke code kun je activeren en...

    Lees meer...

  • Scouting staat voor uitdaging! 01-03-2017

    Scouting biedt leuke en spannende activiteiten waarmee onze jeugdleden worden uitgedaagd zich persoonlijk te ontwikkelen. iedere week bieden wij een leerzame en vertrouwde speelomgeving. En ook voor jou! Lijkt het jou leuk om lid van onze club te worden? Op dit moment...

    Lees meer...

Binnenkort

vr 24 sept 19:00 - 20:30
Welpen : Huisje boompje beesje
vr 1 okt 19:00 - 20:30
Welpen : Beestenbende