Nieuws

Geen kerstbakkenactie dit jaar...

Helaas zullen we dit jaar niet met een kerstbakje of ander kerststuk aan de deur komen voor de verkoop.
I.v.m. de huidige maatregelen tegen het coronavirus is het voor ons niet mogelijk om onze jaarlijkse kerstbakkenactie te organiseren.
Volgend jaar hopen we natuurlijk weer op jullie grote belangstelling. Natuurlijk wensen we iedereen wel alvast fijne feestdagen!!

Kerstgroet
 

Meer nieuws

 • Geen kerstbakkenactie dit jaar... 12-12-2020

  Helaas zullen we dit jaar niet met een kerstbakje of ander kerststuk aan de deur komen voor de verkoop. I.v.m. de huidige maatregelen tegen het coronavirus is het voor ons niet mogelijk om onze jaarlijkse kerstbakkenactie te organiseren. Volgend jaar hopen we natuurlijk...

  Lees meer...

 • Rabo Clubsupport 12-10-2020

  Net zoals alle voorgaande jaren doen wij ook dit jaar weer mee met de Rabo Clubsupport actie. Heb je nog niet gestemd, laat dan je stem niet verloren gaan en stem op ons! We zijn te vinden onder 'Achille Ratti Scouting Heeten', je kunt maximaal 2 stemmen op ons inzetten....

  Lees meer...

 • Scouting staat voor uitdaging! 01-03-2017

  Scouting biedt leuke en spannende activiteiten waarmee onze jeugdleden worden uitgedaagd zich persoonlijk te ontwikkelen. iedere week bieden wij een leerzame en vertrouwde speelomgeving. En ook voor jou! Lijkt het jou leuk om lid van onze club te worden? Op dit moment...

  Lees meer...

Binnenkort

vr 18 juni 19:00 - 20:30
Welpen : Kijkopkomst
za 19 juni 9:30 - 11:00
Bevers : Kijkopkomst - Geen beveropkomst
vr 25 juni 19:00 - 21:00
Scouts : Roulatie
vr 25 juni 19:00 - 20:30
Welpen : Ter land ter zee en in het water
za 26 juni 9:30 - 11:00
Bevers : Grappen en grollen