Nieuws

Kom jij ons helpen?

                  

 

Gezelligheid, plezier, elke week een ander programma met de kinderen. Dat is wat wij voor jou in de aanbieding hebben: Vlotvaren, een bezoekje bij de brandweer, paasvuur aansteken, marshmallows boven een houtvuur, een glas zandstralen, dweilhockey, een dropping, hutten bouwen, bos spelen, verzin het maar... En het leuke is dat je het zelf mag verzinnen.....

Als jou dit leuk lijkt, dan zijn wij op zoek naar jou!

Meer info? Bekijk de flyer of stuur een mailtje naar:

Wanneer?
Vrijdagavond van +/- 19:00 tot 21:00 uur zoeken wij nog leiding bij de Welpen (7-10 jaar), Scouts (10-14), Explorers (14-18). Zaterdag 9.30 tot 11:00 uur: Bevers (5-7 jaar)

Wat kan je van ons verwachten?
Scouting draait om: samen, uitdaging, buiten, spelen, leren, doen en plezier. Vrijheid, ruimte en/of begeleiding.

Wie zoeken we?
Ervaring is niet nodig. Ook kampen lijken je leuk. In het bijzonder zoeken we op korte termijn een extra bever- of welpenleiding.
Voor de Explorers kijken we specifiek uit naar vrouwelijke versterking.

 

 

Meer nieuws

 • Scouting en het coronavirus (COVID-19): Even geen opkomsten 12-03-2020

  Update 20-5: Het programma voor de aankomende 3 weken van de welpen, scouts en explorers staat online. Let hierbij goed op waar we starten!De eerste week van juni wordt duidelijk wat er met het zomerkamp gaat gebeuren, we houden jullie op de hoogte! Update 15-5: We gaan...

  Lees meer...

 • Kom jij ons helpen? 13-09-2017

                       Gezelligheid, plezier, elke week een ander programma met de kinderen. Dat is wat wij voor jou in de aanbieding hebben: Vlotvaren, een bezoekje bij de brandweer, paasvuur aansteken, marshmallows boven een houtvuur, een glas zandstralen, dweilhockey, een dropping, hutten bouwen,...

  Lees meer...

 • Scouting staat voor uitdaging! 01-03-2017

  Scouting biedt leuke en spannende activiteiten waarmee onze jeugdleden worden uitgedaagd zich persoonlijk te ontwikkelen. iedere week bieden wij een leerzame en vertrouwde speelomgeving. En ook voor jou! Lijkt het jou leuk om lid van onze club te worden? Op dit moment...

  Lees meer...

Binnenkort

Geen evenementen