Nieuws

Kom jij ons helpen?

                  

 

Gezelligheid, plezier, elke week een ander programma met de kinderen. Dat is wat wij voor jou in de aanbieding hebben: Vlotvaren, een bezoekje bij de brandweer, paasvuur aansteken, marshmallows boven een houtvuur, een glas zandstralen, dweilhockey, een dropping, hutten bouwen, bos spelen, verzin het maar... En het leuke is dat je het zelf mag verzinnen.....

Als jou dit leuk lijkt, dan zijn wij op zoek naar jou!

Meer info? Bekijk de flyer of stuur een mailtje naar:

Wanneer?
Vrijdagavond van +/- 19:00 tot 21:00 uur zoeken wij nog leiding bij de Welpen (7-10 jaar), Scouts (10-14), Explorers (14-18). Zaterdag 9.30 tot 11:00 uur: Bevers (5-7 jaar)

Wat kan je van ons verwachten?
Scouting draait om: samen, uitdaging, buiten, spelen, leren, doen en plezier. Vrijheid, ruimte en/of begeleiding.

Wie zoeken we?
Ervaring is niet nodig. Ook kampen lijken je leuk. In het bijzonder zoeken we op korte termijn een extra bever- of welpenleiding.
Voor de Explorers kijken we specifiek uit naar vrouwelijke versterking.

 

 

Meer nieuws

 • Scouting en het coronavirus (COVID-19): Even geen opkomsten 12-03-2020

  Update 25-3: Sinds maandagavond 23 maart gelden nieuwe maatregelen van de overheid in de aanpak van het coronavirus. Eén van deze maatregelen betreft dat alle bijeenkomsten worden verboden tot 1 juni, ook met minder dan 100 mensen. Daarnaast blijft de overheid aandringen op het...

  Lees meer...

 • Kom jij ons helpen? 13-09-2017

                       Gezelligheid, plezier, elke week een ander programma met de kinderen. Dat is wat wij voor jou in de aanbieding hebben: Vlotvaren, een bezoekje bij de brandweer, paasvuur aansteken, marshmallows boven een houtvuur, een glas zandstralen, dweilhockey, een dropping, hutten bouwen,...

  Lees meer...

 • Scouting staat voor uitdaging! 01-03-2017

  Scouting biedt leuke en spannende activiteiten waarmee onze jeugdleden worden uitgedaagd zich persoonlijk te ontwikkelen. iedere week bieden wij een leerzame en vertrouwde speelomgeving. En ook voor jou! Lijkt het jou leuk om lid van onze club te worden? Op dit moment...

  Lees meer...

Binnenkort

vr 10 apr 0:00
Welpen : Geen opkomst
vr 10 apr 0:00
Scouts : Geen opkomst
za 11 apr 0:00
Bevers : Geen opkomst
vr 17 apr 0:00
Welpen : Geen opkomst
vr 17 apr 0:00
Scouts : Geen opkomst
za 18 apr 9:30 - 11:00
Bevers : Geen opkomst